Usuwanie zmarszczek E-light

Fotoodmładzanie IPL

Zabieg z zastosowaniem zaawansowanej technologii światła, łączący w sobie skuteczność oraz pełne bezpieczeństwo. Zabieg Fotoodmładzanie IPL pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu możemy zaobserwować wyraźną poprawę napięcia i elastyczności skóry. Następstwem zabiegu są: zredukowane zmarszczki mimiczne, przebarwienia oraz opóźnienie procesu starzenia się skóry. Fotoodmładzanie często warto połączyć z innymi dostępnymi metodami.

Fotoodmładzanie ELOS

Fotoodmładzanie ELOS jest techniką łączącą w sobie działanie metody IPL i fal radiowych. Połączenie tych dwóch innowacyjnych metod w czasie jednego zabiegu gwarantuje osiągnięcie pożądanych efektów przy braku ryzyka uszkodzeń naskórka. Zabieg wykonywany jest na dowolnych partiach ciała (twarz, szyja, dekolt, ramiona, również zwiotczała skóra po porodzie - okolice brzucha).

Technikę stosujemy w celu redukcji: bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek mimicznych, jak i przywrócenia skórze elastyczności, jędrności i młodego wyglądu. Osiągnięcie ostatecznego rezultatu, jakim jest odmłodzenie skóry umożliwia wywołanie efektu termicznego, podczas którego włókna kolagenowe ulegają skróceniu. Dzięki czemu, stają się dla skóry „stabilnym rusztowaniem”. W efekcie, poprawia się owal twarzy oraz napięcie skóry.

]